Sociální sítě
Nahoru

Kempinski hostil švědského krále

Hotel Kempinski Hybernská Prague se může pochlubit dalším významným jménem v knize hostů. Ve dnech od 8. do 11. května v něm byl ubytovaný švédský král Carl XVI. Gustaf.

Během své návštěvy se švédský panovník společně s delegací ze švédské Královské inženýrské akademie setkal s prezidentem Václavem Klausem a s premiérem Petrem Nečasem. Jedním z cílů mise bylo diskutovat o spolupráci v oblasti informačních technologií, medicíny, nanotechnologií a o evropském navigačním systému Galileo, a zároveň prohloubit znalosti ohledně strategií a dalších iniciativ České republiky, která patří k jedněm z nejdůležitějších obchodních partnerů Švédska.Jeho Veličenstvo švédský král je další významnou osobností, která se tento rok ubytovala v hotelu Kempinski Hybernská Prague. V březnu tohoto roku zde například přebýval Sir Bob Geldof, boxer a šampión těžké váhy, Ukrajinec Vitalij Kličko, či Victor Pinčuk.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.