Sociální sítě
Nahoru

Alfex: vždy mimo proudy

Elegance, lesk a nadčasovost – to vše vystihují unikátně vyhlížející módní hodinky Alfex ref.: 5689.827. Jejich černý číselník zdobí krystaly namísto číslic a dvě základní ručky jsou, stejně jako samotné pouzdro, zlacené. A je to právě atypický design pouzdra, který hodinky odlišuje od všech ostatních a dává jim jedinečný náboj, dynamiku a zároveň ženskou svůdnost.Tento model si oblíbila i Tereza Maxová, která byla v minulých letech tváří této švýcarské značky pro Českou republiku. Hodinky pohání quartzový strojek Ronda a číselník chrání minerální sklíčko. Aby hodinky splňovaly celkově výrazný a smyslný design, je pouzdro doplněno o kožený lakovaný řemínek. Velmi oblíbený model se vyrábí ve více barevných provedeních.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.