Sociální sítě
Nahoru

Masáž zvukem – prastaré umění Tibeťanů

Tibetská masáž je v Čechách ještě pramálo známá, ovšem její účinky znají Tibeťané již 3900 let.  Rituál spojující masáž, zvukové vjemy a duchovní uvolnění dodává energii i vitalitu, snižuje napětí – jak psychické, tak fyzické, mírní bolesti a úzkost, eliminuje toxiny a naopak zlepšuje spánek. Láká vás tato metoda? Nyní ji můžete zažít i u nás. Jeden z prvních propagátorů této metody je totiž krkonošský Grund Resort Golf&Ski, respektive jeho wellness zóna, kde se můžete svěřit zpívajícím tibetským miskám, aniž byste museli cestovat do dalekých Himalájí.

Tibetská masáž vychází z filozofie budhismu, která nemoc považuje za projev duchovního znečištění. Podle toho také k léčbě přistupuje. Jednou z metod terapie je využití právě masáží aromatickými oleji a másly, ale také síly lidského doteku, který je tu stěžejní. Během terapie se harmonizuje tělo i mysl a dochází tak k velkému uvolnění i detoxikaci organismu, čímž výrazně podporuje vitalitu.

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.