Sociální sítě
Nahoru

Nová kampaň návrhářky Ivany Mentlové Pre-Fall 2012

Přední česká návrhářka Ivana Mentlová představuje svoji novou kampaň Pre-Fall 2012. Po topmodelce Gretě Slezákové, se kterou návrhářka nafotila svoji kolekci jaro-léto 2012, je opět tváří kampaně Miss World 2006 a modelka Taťána Kuchařová.Taťána se stává po předchozích kolekcích podzim/zima 2010/2011, jaro/léto 2011 a podzim/zima 2011/2012 tváří kampaně přední české návrhářky Ivany Mentlové již počtvrté.

Rezavá barva vlasů koresponduje s barvou šatů a kožešin. Táňa je otevřená experimentům, z nápadu byla nadšená,“ říká návrhářka Ivana Mentlová. A Taťána její slova jen potvrzuje. „Ráda zkouším nové role. Moc mě to baví a užívám si to. Být zrzkou mě bavilo, klidně bych si to vyzkoušela i na delší dobu. Změn se nebojím,“ dodala Taťána Kuchařová.

Nejnovější kampaň v bohémském duchu je inspirována 70. léty. Návrhářka vytvořila luxusní kožešiny v odlehčené variantě tentokrát v netradičních barvách žluté, oranžové a modré. V kolekci se objevují strečové kožené kalhoty, semišové sukně v A-linii, hedvábné topy i společenské šaty. Střihy jsou velmi rafinované a ženské s využitím různorodých materiálů.

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.