Sociální sítě
Nahoru

Omega oficiální časomírou poháru Ryder Cup 2012

Luxusní značka Omega rozšířila svou rodinu ambasadorů. Novou tváří se stal David Love III., který bude značku reprezentovat v poháru Ryder Cup. Letošní kapitán týmu USA se tak zařadí mezi zkušené profesionály Sergia Garciu, Michelle Wie nebo legendárního golfistu Grega Normana.

Loni v červenci ohlásila Omega partnerství s americkou PGA Tour až do roku 2016. Jako oficiální časomíra je tedy zodpovědná za měření v průběhu všech závodů americké části PGA, včetně poháru Ryder Cup, který se uskuteční letos v září. Jde o jeden z nejsledovanějších a nejemotivnějších závodů, kde se tým Evropanů střetává s americkými protihráči. Navíc hráči soutěží čistě z lásky ke golfu – vítěznému týmu nenáleží finanční odměna, nýbrž pouze pocit vítězství.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.