Sociální sítě
Nahoru

Porsche Inter Auto CZ slaví 20 let zahájením spolupráce s Nadačním fondem Kapka naděje

Společnost Porsche Inter Auto CZ zahájila u příležitosti 20. výročí svého působení v České republice spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje. Firma mu věnovala 500 000 korun. Do pomoci Kapce naděje se zapojili i zaměstnanci všech osmi poboček sítě PIA CZ, kteří finanční dar navýšili o další částku 58 tisíc korun. Celkovým darem v hodnotě 558 000 korun společnost podpoří zdravotnická zařízení v pěti regionech, kde má Porsche Inter Auto CZ zastoupení. Peníze budou použity na nákup životně důležitých přístrojů a pomůcek pro dětská oddělení nemocnic.

„Za 20 let se naše společnost stala lídrem na trhu s novými vozy. Díky své silné pozici a rozsáhlé síti poboček se můžeme stále více orientovat na obecně prospěšné aktivity, jako je právě spolupráce s Kapkou naděje. Jsme potěšeni, že finanční dar bude rozdělen do pěti zdravotnických zařízeních, v regionech našich poboček Porsche Praha Prosek a Smíchov, Porsche Olomouc, Porsche České Budějovice, Porsche Hradec Králové a Porsche Plzeň,“ vysvětlila ředitelka komunikace Porsche Inter Auto CZ Anna Gruberová. Šek na půl milionu korun předal generální ředitel Porsche Inter Auto pan Christian Lang a ředitelka komunikace Anna Gruberová. Finanční dar převzala Vendula Svobodová, prezidentka NF Kapka naděje a Elen Švarcová, ředitelka nadačního fondu.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.