Sociální sítě
Nahoru

Nový Nikon S01 do kabelky

Luxusní prostory restaurace La Terrassa na Dětském ostrově, jež vyniká chutnou katalánskou kuchyní, svědčily dnešnímu slavnostnímu odhalení novinky předurčené náročným ženám. Zástupci společnosti Nikon zde totiž představili miniaturní kompaktní fotoaparát Coolpix S01, který svou délkou a výškou odpovídá rozměrům kreditní karty. To z něj dělá perfektní doplněk do jakékoli kabelky.
Opravdu malé rozměry však neovlivnily funkce, a tak Nikon Coolpix S01 nabízí trojnásobný optický zoom ,dotykovou obrazovku s úhlopříčkou 6,2 cm a rozlišením 10,1 megapixelů. Na rozdíl od ostatních fotoaparátů nabízí vnitřní paměť o velikosti 7,3 GB, což odpovídá rámcově třem tisícovkám snímků. Samozřejmostí je i možnost záznamu videosekvencí v rozlišení 720p, přičemž paměť stačí na tři hodiny. Coolpix S01 vyžaduje nabíjení integrovaného akumulátoru přes USB kabel.
Intuitivní práce s dotykovou obrazovkou podporuje snadné používání a umožňuje snímat nádherné fotografie a videosekvence. Lze využít spoustu kreativních efektů, které umožní dodat jedinečný dojem, od videosekvence zaznamenané pomocí nostalgické sépiové až po imitaci starých fotografií zaznamenaných pomocí efektu dětského fotoaparátu. Velké ikony menu na dotykové obrazovce umožňují snadnou navigaci. Plochu lze přizpůsobit vašim preferencím, na pozadí můžete vybrat jednu z vlastních fotografií.

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.