Sociální sítě
Nahoru

Walk Safari na tuzemském trhu

Specializací značky Walk Safari, náležící italské společnosti Elizabet, je sportovní a městská obuv pro chlapce od 2 let a teenagery do 18 let. Kolekce se obměňují ke každé nové sezóně a odrážejí se v nich všechny poslední trendy módy pro dospělé. Vysoká funkcionalita každého páru obuvi se výborně hodí k eleganci modelu.Podle nejpřísnějších znalců stylu mají boty a tenisky od Walk Safari ideální vzhled – a přitom ani náznak nudy. Potěší jejich nejenom jejich střih, ale také barevné spektrum – výrazné a nasycené barvy, které neztrácejí svoje vlastnosti a přitažlivost (díky lepší kvalitě odolných barviv). Těžko najít pohodlnější dětskou obuv pro každý den, než mokasíny, tenisky nebo sandály od Walk Safari, které našlo své místo prodeje v obchodě Little Foot v pražském Slovanském domě. Při výrobě obuvi se používá jenom přírodní textil, kůže a nubuk zvláštního vydělávání a moderní materiály pro výrobu podrážky (s vylepšenými dynamickými charakteristikami). Použití takovýchto materiálů zdokonaluje ortopedické vlastnosti obuvi – nohy nejsou unavené, při stálém nošení přispívá formování anatomicky správné klenby chodidla. Navíc obuv Walk Safari vypadá nádherně – stylově, výrazně, ale zároveň nekřiklavě. Je důležité, že lze vyhledat obuv se suchým zipem nebo s tkaničkami.Zimní obuv Walk Safari je dokonalá syntéza promyšleného komfortu, tepla a lehkosti. Tyto boty, kozačky , snowbootsy vypadají opravdu stylově a zároveň uchovávají dětské nohy v teple a suchu, ale nezpůsobí přehřátí.

Více z rubriky Dětský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.