Sociální sítě
Nahoru

McLaren X-1: Rychlý luxus na zakázku

V rámci slavného Pebble Beach Concours d’Elegance se v Kalifornii nepředstavily pouze perfektně udržované historické vozy. Svoje místo měly také jedinečné vozy současnosti. Velký zájem mezi milovníky krásných aut vzbudil zakázkový McLaren X-1.

Jedinečný kousek z kanceláře designéra Hong Yeo byl vytvořen pro dobře utajeného milionáře na bázi standardního MP4-12C. Karbonová karoserie je inspirována klavírem. O výrobu se postarala nová divize McLaren Special Operations (MSO), která má na starosti individuální přání zákazníků. Výroba X-1 zůstane u jediné kusu, takže se bude jednat v budoucnosti velký sběratelský unikát.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.