Sociální sítě
Nahoru

Kam míří BMW s konceptem Active Tourer?

Automobilka BMW představí na pařížském autosalonu koncept Active Tourer. Asi by nešlo o nic převratného, kdyby mnichovský model neměl poháněnou přední nápravu. Což by byl první model dlouholeté historie.

Napříč uložený motor a přední pohon tak umožňuje designérům využít prostorný interiér. V tom se skrývá přepychové dřevo, spousta měkké a hladké kůže, osmi palcový display satelitní navigace a multifunkčního systému hlídající veškerou elektroniku ve voze nebo panoramatické střešní okno. Koncept hýří jen luxusními materiály.

Kam tedy míří nový Active Tourer? Bude to první model automobilky BMW v segmentu rodinných vozů MPV. Je zcela zřejmé, že je přímým konkurentem modelové řady B od Mercedesu. Zda se BMW opravdu odhodlá změnit koncepci pohonu u svých vozů a vstoupit do segmentu rodinných aut si budeme muset počkat minimálně do Paříže.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.