Sociální sítě
Nahoru

Le Palais slaví narozeniny, budova s historií láká turisty

Luxusní pětihvězdičkový hotel Le Palais, který je umístěn v jedinečné památkově chráněně budova  s neobvykle zachovalými nástěnnými malbami, oslaví 1. října své 10. narozeniny. Útulný boutique hotel nacházející se poblíž centra Prahy v překrásné residenční čtvrti Vinohrad je skvělým místem pro individuální turisty i obchodní klientelu.

Během desetileté existence se zde ubytovala řada známých osobností: Monacký princ Albert, prezident Václav Klaus, herec Til Schweiger, hudebník Carlos Santana, skupina Boney M, modelka Eva Herzigová nebo Ivana Trumpová. Hotel nabízí šedesát nádherných pokojů a dvanáct luxusních suitů, z nichž dva mají krb. Elegantní prvotřídní pokoje se vyznačují osobitou atmosférou 19. století, všechny jsou vybavené mramorovou koupelnou.

Exkluzivní restaurant Le Papillon, který patří mezi nejlépe hodnocené restaurace v Praze, zve labužníky k výpravám za poznáním vrcholů kulinářského umění a nabízí inovativní interpretace českých specialit I pokrmy zaměřené na mezinárodní haute cuisine. Lobby bar s nepřetržitým provozem, kterému náleží ocenění Czech Bar Awards 2010, jako nejlepšímu českému hotelovému baru, a elegantní knihovna s krbem, jsou oblíbenými místy setkání a schůzek. Relaxační program v Pure Spa s masážemi a procedurami pro náročné, jejichž základní složkou jsou špičkové přírodní kosmetické produkty Ligne St. Barth, je pravým potěšením pro tělo i duši. Produkty Ligne St. Barth jsou také exkluzivně k dostání v hotelovém butiku. Konferenční prostory jsou skvělým místem pro uspořádání různých setkání a akcí. Díky své intimní atmosféře je hotel perfektním místem pro pořádání zásnub, svateb nebo líbánek, ale také pro rodinné oslavy, a to vždy s prvotřídním servisem hotelového týmu.

Před deseti lety prošla budova nynějšího hotelu kompletní rekonstrukcí a v říjnu 2002 byl Le Palais Hotel Prague otevřen pod hlavičkou Vienna International Hotels & Resorts. Design vnitřního vybavení hotelu měla na starosti Veronika Jurkowitsch, které se podařilo vytvořit perfektní symbiózu dávné elegance a moderního zařízení. I díky tomu patří Le Palais Hotel Prague mezi nejkrásnější pražské hotely postavené ve stylu Belle Époque.  Hotel získal také řadu ocenění – například SENSES „Best City Boutique Spa” nebo Certificate of Excellence, který udělil TripAdvisor v roce 2011, „Czech Republic’s Leading Boutique Hotel” v letech 2008 a 2009, nebo „Top 10 Best Luxury Europe”, „Top 100 Best Luxury World” v roce 2008 nebo „Leaders Club Gold Award“, udělenou asociací Leading Hotels of the World.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.