Sociální sítě
Nahoru
reklama

Prostory pro firemní setkání stále k dispozici

Podzim s sebou přináší také mnoho školení pro zaměstnance, setkání obchodních partnerů a tak zvané team buldingy. Právě pro ty je nutné zavčasu objednávat reprezentativní prostory. Ty stále ještě nabízí Hotel Bedřiška, který je situován v klidném prostředí oblíbeného zimního letoviska. Tím je Špindlerův Mlýn, který přímo, ve volném času, vybízí ke sportovním aktivitám či relaxaci.

Hotel disponuje s dvěma restauracemi, stolním tenisem, krytým bazénem a samozřejmě také saunou. Restaurace ORANGE le MOON s barem a krbovnou, která nabízí speciality krkonošské i mezinárodní kuchyně upravované převážně na lávovém grilu, je velmi vyhlášená. Nejdůležitější skutečností je fakt, že do konferenční místnost dokáže pojmout až 70 míst k sezení, přičemž projekční technika a další potřebné příslušenství je k dispozici – stejně jako chutný cathering.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.