Sociální sítě
Nahoru

Degustační čtvrtky ve stylu Kempinski

Každý čtvrtek, počínaje tímto týdnem, až do konce roku 2012, zve hotel Kempinski návštěvníky do svého oceňovaného Two Steps Baru a zimní zahrady, kde si mohou vytvořit svá vlastní degustační menu z výběru, který nabízí jedna z nejlepších kuchyň v Praze vedená šéfkuchařem Markem Fichtnerem.

Menu připraveno pro tyto speciální „Degustační čtvrtky ve stylu Kempinski“ nabízí pokrmy od 70 Kč za porci na osobu, což si společně se zvýhodněnými cenami za koktejly lze vychutnat při poslechu jedné z nejlepší hudby ve stylu lounge ve městě, kterou zajišťuje Kempinski dvorní DJ Marwin Shamma. Menu nabízí široký výběr lákavých chutí, od tataráku připraveného z českého BIO hovězího, po grilované křepelčí prso či čokoládovo-nugátový dortík.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.