Sociální sítě
Nahoru

Alchymistům lásky od Armin Strom

Svůj tradiční koncept čtvero elementů rozšířil Armin Strom svým prvním manufakturně vyráběným strojkem s tourbillonem. Značka se tak zařadila po boku hrstky, která se něčím takovým dokáže pochlubit. V případě čtveřice unikátních hodinek navíc potěší, že jejich mosty přímo zosobňují daný element. „Voda“ z bílého zlata kombinuje diamanty a safíry, titanový „vzduch“ byl skeletovaný, PVD černá „země“ nabízí keramické prvky a konečně „oheň“ z růžového zlata uhrane rytinami plápolajících plamenů. Po technické stránce potěší nový strojek dvojicí pérovníků, které zajišťují chod viditelné komplikace až na deset dní!

Hodnota unikátního setu je nabízena za 12 600 000 Kč, přičemž o sběrateli, kterému bude prodán, nebylo zatím ještě rozhodnuto. Značka zatím s hodinkami pořádá tour po svých distribučních místech po celém světě.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.