Sociální sítě
Nahoru

TAG Heuer na pomoc ženám

Zdá se, že se novopečená ambasadorka značky TAG Heuer, Cameron Diaz, ve své roli cítí velmi dobře. Sebevědomí jí rozhodně nechybí a ušlechtilé srdce už vůbec ne. Zatímco by se mohlo zdát, že je pouze tváří značky a zdobí reklamní vizuály, Cameron v pozadí bojuje za práva žen. Právě proto také přišla za prezidentem společnosti Jean-Christophe Babinem s myšlenkou podpořit neziskovou organizaci UN Women, která celosvětově bojuje za práva žen a snaží se docílit jejich rovnoprávnosti. Ten ji rád vyhověl a spolu s designerským týmem ji vyšel vstříc jedinečným projektem. 

Pod označením Link Lady Trilogy přichází na trh zlatý a ocelový set trojice jedinečných dámských doplňků. 29mm quartzové hodinky s perleťovým číselníkem a diamanty na lunetě dotváří ikonický tah s články ve tvaru písmene „S“. Ty jsou hlavním znakem i rozkošného prstýnku a náramku, který dokáže lemovat zápěstí hned na dvakrát.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.