Sociální sítě
Nahoru

Hermès slaví 35 let ikonického modelu

Kultovní model Arceau z dílny návrháře Henriho d’Origny slaví 35. výročí a při této příležitosti jej výrobce obohatil o malou hodinářskou komplikaci. Dámsky laděná verze Arceau Petite Lune, s drobným průměrem 38 mm, se může pochlubit kulatým ocelovým pouzdrem s asymetrickými úchytkami řemínku, které evokují upínání třmenů – charakteristický to motiv značky Hermès.

Daná kolekce se skládá ze dvou verzí: s třpytivě bílou nebo černou perletí. Hodiny, které již brzy bude možné pořídit v pražském butiku Hermès v Pařížské ulici či v rodiném klenotnictví Altman na Václavském náměstí, jsou elegantně vyznačeny zešikmenými arabskými číslicemi. Ty v sobě nezapřou původní model a svůdně vybízejí k odhalení tajemství času. Model Arceau Petite Lune zobrazuje kromě hodiny a minut také dvě malé doprovodné komplikace, které jsou elegantně zasazené do rhodiovaného okrasného číselníku. Už z názvu hodinek je patrné, že se jedná o fáze Měsíce, které se objevují na sytě modrém disku se stříbrným měsícem a hvězdami, a ručkou ukazující den lunárního cyklu.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.