Sociální sítě
Nahoru

Azra nabízí uhrančivé Franck Muller klenoty

Nabídka světových luxusních značek se na Starém Městě neuvěřitelně rozrůstá. Stejně jako ve světě hodinek, z jejichž výčtu v pražském centru nechybí ani jedna z žebříčku těch nejúspěšnějších, se do podobné situace dostávají klenoty. Ty ohromují totiž úplně stejně. Kromě luxusních butiků Boucheron, Cartier, Chopard či Tiffany´s lze objevit i menší, avšak neméně důležité výrobce. Za zmínku určitě patří Enrico Capra, Palmiero, Pasquale Bruni, Rota e Rota, Santagostino, Utopia a nebo právě ženevský Franck Muller. Právě o něm poslední dobou slyšet ze všeho nejvíce. Během jednoho roku uzavřel obří partnerství s Robertem Cavallim, připravil jedinečné hodinky pro Cristiana Ronalda a vyšel vstříc korejskému raperovi PSY, jehož Gangam Styl navždy zvěčnil na číselníku šperkových hodinek.

Právě diamanty, okázalý design ohromujících kreací a zlato s platinou kolekce šperků Franck Muller popisují do posledního detailu. Nosným motivem je samozřejmě srdce a kříž, v každém případě doplněný o toliko slavný font čísel, která zdobí legendární hodinky Cintrée Curvex a nejlépe variantu Crazy Hours. Butik na Staroměstském náměstí tyto nabízí, přičemž přívěsky a náhrdelníky doplňují náušnice, náramky či manžetové knoflíčky pro pány. Na objednání lze sehnat i pouzdra na iPhone nebo úchvatné pánské opasky s logem vytvořeným z iniciálu mistrného hodináře.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.