Sociální sítě
Nahoru

Perrelet skládá poctu zemi Helvetského kříže

Helvetská konfederace je místem vzniku největšího množství hodinářských manufaktur. Ty na své kořeny samozřejmě nezapomínají, ale až Perrelet se rozhodl vzít iniciativu do svých rukou a zhotovil další exemplář svého ikonického modelu Turbine, tentokráte však s podkladovým motivem vlajky Švýcarska. Bílý kříž na červeném poli při nošení hodinek pak prosvítá skrze rotující lopatky. Ty jsou vyhotoveny v černé barvě u pánského a v bílé u dámského modelu.

Aby Perrelet uctil Švýcarsko opravdu se vší slávou, rozhodl se do nitra hodinek integrovat in-house vyráběný mechanický strojek Alternance A10, který získává nátah nejenom z tradičně umístěného rotoru, ale také z rotující turbíny, která model pojmenovala. Turbine Helvetia je však speciální edicí a v Čechách bude k dostání pouze na objednání, a to v hodinářství Koscom v centru Prahy. Cenově se bude pár pohybovat pod hranicí 400 000 Kč.

Pánský model z PVD černěné oceli dosahuje 44mm diametru, zatímco dámský je o 6 mm menší. Ten však doplňuje 60 diamantů, o hmotnosti 0,9 ct, usazených v ocelové lunetě. V obou případech jsou hodinky uchyceny na červenou nití prošívaném koženém řemínku z aligátora.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.