Sociální sítě
Nahoru

Rado HyperChrome – jméno znějící cool

Nová kolekce Rado HyperChrome reprezentuje krok kupředu v mistrovském designu. Optimální komfort a aerodynamika, hladké pouzdro se speciálně vyvinutými bočními prvky přináší záblesk brilantnosti i pro ta nejnáročnější zápěstí. V kolekci je celkem 32 různých modelů s možností volby mezi quartzovým nebo automatickým strojem. Modely z oceli a materiálu Ceramos, jako například model z limitované edice s certifikátem přesnosti C.O.S.C. – Rado HyperChrome Golden Horse Limited Edition jsou stylisticky laděné a nabízí elegantní volbu s osobitým stylem Rado. Speciálně pro dámy jsou navržené některé menší modely s datumkou. Zdobené diamanty na lunetě nebo číselníku budou zcela jistě jejich nejlepším přítelem.

Počínaje modrými číselníky přes náramek laděný do růžového nebo žlutého zlata, nabízí kolekce Rado HyperChrome odvážnou kombinaci barev s matným nebo metalickým vzhledem. Na špičce kolekce stojí skvěle uhlazený sportovní chronograf s 45mm jednolitým pouzdrem z high-tech keramiky. Tyto žádané ultra lehké a doopravdy nepoškrábatelné modely jsou dostupné v bílé, černé nebo plazmou upravené stříbřité keramice. Velkým hitem jsou pak modely s barevnými detaily, tedy s modrou, zelenou či oranžovou, předurčeny tenisové hře.

Více z rubriky Chronografy

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.