Sociální sítě
Nahoru

Léto s neonovými hodinkami Hublot

Odolat neonovým barvám bude toto léto téměř nemožné. Módní domy jsou jimi zaplavené a navíc jsou jen velmi těžko přehlédnutelné. Boty, trička, halenky, kalhoty, tašky, sluneční brýle a nejrůznější doplňky vnášejí do všech šatníků sluneční paprsky. Slaďoučké barvy jsou pro letní dny jako stvořené.

Nové hodinky Hublot, které jdou těmto trendům naproti, se jmenují Big Bang Black Fluo. Jsou dostupné ve čtyřech různě barevných variantách – modré, žluté, růžové a zelené. Každá z nich je limitována 250 kusy a ověnčena cenovkou 20 200 eur. Pouzdra o rozměru 41 mm jsou plná jasných kontrastů mezi černou a jasnými barvami neonu. Ale i černá barva se může blýskat a u těchto hodinek to platí několikanásobně. Každé pouzdro a číselník jsou totiž zdobené 430 černými diamanty (2,36kt). Luneta je pak posetá, v závislosti na barvě modelu, modrými, žlutými a růžovými safíry, nebo tsavority ve verzi zelené.

Působivý komplet detailů skvěle ladí s páskem z hadí kůže a kaučuku. Barevné prošívání odpovídá kamenům na lunetě. Hodinky mají automatický nátah a jsou voděodolné do 100 metrů.

Více z rubriky Chronografy

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.