Sociální sítě
Nahoru

Vinobraní u Máchova jezera

V sobotu 31. 8. ve 13 hodin započne už druhý ročník vinobraní v areálu hotelu Port u Máchova jezera. I letos lze očekávat ojedinělou kombinaci čerstvého burčáku a skvělých vín moravských vinařů, atraktivního prostředí Máchova kraje a pestrého doprovodného programu. Ten, kdo sem zavítal již minulý rok, navíc ví, že kromě dobrého jídla a pití, se může těšit na odpoledne plné zábavy pro dospělé i pro děti. Hlavní partner akce, Vinné sklepy Valtice, doveze bílý i růžový burčák a široký výběr vín nejen z vlastní produkce, ale i z vinařství Kovács. Atmosféru bude zpříjemňovat skupina Vosty Band, kterou bude stylově doplňovat cimbálová kapela Fjertůšek, a to až do večerních hodin.

Po celé odpoledne si návštěvníci budou moci bezplatně užívat okružní plavby lodí Hynek po Máchově jezeře, učit se žonglování či jiné kejklířské praktiky nebo se nechat tetovat hennou. Mražené ovocné speciality doveze firma Agrimex, která je stejně jako loni, bude po celou dobu akce nabízet za symbolické ceny. Pokud však děti vyplní jednoduchou anketu, zmrzlinu dostanou zcela zdarma.

Na děti všech věkových kategorií čeká velká dětská soutěž s osmi soutěžními úkoly, za jejichž absolvování budou sbírat razítka a následně i odměny. Soutěž vyvrcholí tombolou, ve které budou dvakrát za odpoledne losovány lístky s razítky z dětské soutěže. V tomto případě majitel lístku vyhrává nejen dětskou, ale i atraktivní dospěláckou cenu. Kromě kejklířů a žonglérů bude děti bavit i oblíbené dětské divadlo Minor z Prahy. To na letošní vinobraní připravuje hned dvě představení a není vyloučeno, že některé z nich zahraje i dvakrát. Představení „Přines a hraj” je interaktivní hrou, ve které účinkují plyšáci či jiné přinesené oblíbené hračky dětských diváků. Příběh tak vzniká přímo na jevišti v závislosti na interakci předmětů, diváků a herců. Něžná pohádka „O Malence”, je pak určena spíše nejmenším divákům.

Hotel Port vnímá vinobraní jako příležitost k dalšímu problubování dobrých vztahů s místními občany, ale i jako možnost, prezentovat výjimečný areál a služby hotelu všem návštěvníkům akce. I proto je vstup na veškerá představení zdarma.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.