Sociální sítě
Nahoru

Luxusní dárky pro ženy z limitované kolekce Tudor Rose

Překvapte svou partnerku luxusním dárkem z limitované kolekce Tudor Rose. Součástí limitované edice Tudor Rose je i tato nádherná kabelka Catherine pojmenovaná po jedné z manželek Jindřicha VIII.

Překvapte svou partnerku luxusním dárkem z limitované kolekce Tudor Rose. Součástí limitované edice Tudor Rose je i tato nádherná kabelka Catherine pojmenovaná po jedné z manželek Jindřicha VIII.

Luxusní kabelka Catherine je navržena tak, aby byla ideálním společníkem při denním i večerním nošení. Kabelka je ručně vyrobená z měkké kůže zvané nubuk a z černé prošívané kůže nappa. Nubuk je speciálně upravená přírodní useň charakteristická sametovým povrchem. Catherine je vyložena zlatými lesklými cvočky, nejvýraznějším bodem kabelky je nádherná pozlacená tudorovská růže. Interiér je vyložený semišem a obsahuje kapsu uzavíratelnou na zip švýcarské výroby a vyjímatelné zrcátko. Součástí kabelky je popruh vhodný k nošení přes rameno, který je vyrobený z mosazného řetízku propojeného s kůží nappa.

Luxusní dárky pro ženy

V limitované kolekci Tudor Rose bylo vyrobeno pouze 40 kusů této krásné kabelky Catherine. Dodávána je v dárkovém balení. Rozměry kabelky jsou: 18 x 25,4 x 7,6 cm / Výška popruhu: 24 cm

Luxusní dámská aktovka

Součástí limitované edice Tudor Rose se stala i tato nádherná dámská aktovka Anne pojmenovaná po jedné z manželek Jindřicha VIII. Aktovka je ručně vyrobená z měkké kůže zvané nubuk a z černé prošívané kůže nappa. Anne je vyložena zlatými lesklými cvočky, nejvýraznějším bodem je nádherná pozlacená tudorovská růže. Interiér lemovaný semišem obsahuje dvě menší kapsy a jednu kapsu uzavíratelnou na zip švýcarské výroby. Hlavní prostor aktovky je dostatečně velký pro Váš iPad a veškeré další každodenní potřeby. Aktovku Anne můžete nosit v ruce nebo přes rameno díky odjímatelnému koženému popruhu.

V limitované kolekci Tudor Rose bylo vyrobeno pouze 40 kusů této luxusní aktovky Anne. Dodávána je v dárkovém balení. Rozměry aktovky jsou: 23 x 35,5 x 13 cm / Výška ucha: 7,5 cm / Odjímatelný popruh: 59 cm

Luxusní dárek pro ženu

Poslední zde uvedená a nápaditá kabelka Jane je také pojmenovaná po jedné z manželek Jindřicha VIII. Kabelka je ručně vyrobená z měkké prošívané kůže zvané nubuk a z černé kůže nappa. Interiér kabelky je lemovaný černým semišem. Kabelka Jane je uzavíratelná koženým řemínkem, který je doplněn dvěma roztomilými střapci. Obsahuje popruh vhodný k nošení přes rameno, který je vyrobený z mosazného řetízku propojeného s kůží nappa. Luxusní kabelka vykládaná leštěnými zlatými cvočky je ideálním doplňkem pro nadcházející sezonu plnou večírků.

V limitované kolekci Tudor Rose bylo vyrobeno pouze 40 kusů této nádherné kabelky. Dodávána je v dárkovém balení. Rozměry kabelky jsou: 19 x 14 x 11,5 cm

Dárky pro ženy

Kolekci Tudor Rose doplňují drobné doplňky: dámská peněženka, pouzdro na iPhone 5, řetízek s přívěskem a pouzdro na iPad s Retina displejem. Luxusní dárky pro ženy z limitované kolekce Tudor Rose zakoupíte exklusivně v butiku Arde Style Shop na adrese www.arde.cz

Luxusní dárky

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.