Sociální sítě
Nahoru

Černá kožená kabelka Brook Street s květinovým vzorem

Představujeme novinku z podzimní kolekce butiku Arde Style Shop. Poznejte ztělesnění rafinovanosti, krásy a luxusu. Nechte se uchvátit naprosto dokonalou černou koženou kabelkou Brook Street.

Představujeme novinku z podzimní kolekce butiku Arde Style Shop. Poznejte ztělesnění rafinovanosti, krásy a luxusu. Nechte se uchvátit naprosto perfektní černou koženou kabelkou Brook Street.

Kožená kabelka Brook Street je ručně vyrobená z nejkvalitnější italské telecí kůže s elegantním květinovým vzorem. Telecí kůže je odolná, praktická a snadno udržovatelná. Kabelka je opatřena bočními pásky s možností utažení či uvolnění pro zvětšení nebo zmenšení obsahu kabelky.

Kabelka

Na vnějších stranách je vybavena dvěma oddělenými kapsami na zip. Hlavní vnitřní prostor kabelky s uzavíráním na zip poskytuje dostatečně velký prostor pro všechny vaše každodenní potřeby. Vnitřek kabelky je vykládán nejkvalitnějším hedvábím (grogrénem). Zipy jsou švýcarské výroby, drobné kovové doplňky jsou italské.

Černá kožená kabelka

Mimořádně nadčasová kabelka Brook Street je určená pro celoroční nošení. Zkrátka kabelka, která ve vašem šatníku rozhodně nesmí chybět. Rozměry kabelky jsou: 23 x 33 x 14 cm / Výška uch: 13 cm. Zakoupíte exklusivně v online butiku Arde Style Shop na adrese www.arde.cz

Kabelka

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.