Sociální sítě
Nahoru

Šlapací hračky trošku jinak

Rychlý pohled na Fahrradi Farfalla FFX a mohli byste si myslet, že se jedná o zvláštní edici od Ferrari. Při bližším prozkoumání si však všimnete extrémně úzkých kol a neobvyklého kokpitu. Něco zde nehraje – FFX totiž není superautem, ale šlapací hračkou. Fahrradi Farfalla FFX je k vidění v muzeu Lentos v rakouském Linci a firma zatím neplánuje výrobu dalších kusů ani jejich prodej.

Pokud máte v plánu zakoupit Vašim dětem šlapací auto, tak máme na našem tru nepřeberné množství druhů. Nemusí to být zrovna Ferrari. V e-shopu lirashop.cz  najdete nabídku jako je šlapací jeep, šlapací traktor, šlapací čtyřkolka a mnoho dalších. Můžete je doplnit různými přívěsy a návěsy. Šlapadla jsou vhodná pro děti už od 3 let. Velký výběr šlapadel pro děti můžete zakoupit na již zmíněných stránkách www.lirashop.cz. Mají zde nepřeberné množství druhů a velikostí, tak máte z čeho vybírat.

Více z rubriky Dětský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.