Sociální sítě
Nahoru

Módní trendy jaro/léto 2014

Butik Arde Style Shop představil kabelku z nejnovější kolekce jaro/léto 2014: Nádherné luxusní psaníčko Marylebone.

Módní trendy jaro/léto 2014

Kolekce Marylebone se v nové sezóně rozrostla o luxusní psaníčko vyrobené z texturované telecí kůže. Psaníčko je lemované třpytivým grogrénem, uzavíratelné dvojitým zipem švýcarské výroby a obsahuje jednu venkovní kapsu a jednu vnitřní kapsu. Elegantní a minimalistické psaníčko ostrých tvarů je nejen báječným večerním doplňkem, ale také skvělým společníkem do města. Psaníčko Marylebone je možné nosit na zápěstí díky poutku nebo přes rameno díky odnímatelnému popruhu. Díky své velikosti se do psaníčka vejde dokonce i iPad.

Módní trendy jaro/léto 2014

Toto nádherné psaníčko Marylebone je luxusní doplněk ideální do prvních řad přehlídkových mol. Zakoupíte u oficiálního prodejce Aspinal of London pro Českou republiku a Slovensko: v butiku Arde Style Shop na adrese www.arde.cz

Módní trendy jaro/léto 2014

Módní trendy jaro/léto 2014

Luxusní psaníčko Marylebone v černé barvě.

Facebook Arde.cz

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.