Sociální sítě
Nahoru
reklama

Přímá cesta ke zdravému životnímu stylu bez nadbytečných kilogramů

Letošní zima sice nepatří k těm nejchladnějším, nicméně nějaké to kilo jsme přece jen nabrali. A není to jen o viditelných kilogramech, často nás daleko víc ohrožují tuky skryté, které jsou mnohdy zákeřnější a mají vliv na naše zdraví. A projevy? Však to sami znáte – únava, náchylnost ke kardiovaskulárním onemocněním a koneckonců i zvyšující se číslo oblečení. Když se tyto příznaky projeví, často saháme po různých dietách, pilulkách na hubnutí a zaručených radách známých. Částečné úspěchy se sice dostaví, ale po nějakém tom čase naše vůle oslabí, a všechna ta dřina přijde v niveč – kila jsou zpět. Co s tím? Změňte stravovací návyky a svůj životní styl. Online Akademie zdraví vám v tom pomůže! Hýbat se, jíst pětkrát denně, nepřejídat se – to zná přece každý, ale v praxi se to hůře provádí. Cesta od slov k činům je daleká a cíl se pomalu ztrácí v nedohlednu… Metoda Akademie zdraví je jiná! Spočívá především v přesném popsání příčin a nabídnutí komplexního řešení. Velmi důležitou a praxí ověřenou metodou je práce s motivací a vůlí ke změně! To vše řeší akademie zábavnou a interaktivní formou.

Zcela revoluční je právě v komplexním přístupu k hubnutí, neboť právě tudy vede cesta k úspěchu! Akademie zdraví ve spolupráci se špičkovými odborníky stanovila 7 zásadních oblastí, se kterými by se měl seznámit každý, kdo to s hubnutím myslí opravdu vážně.

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.