Sociální sítě
Nahoru

Frida: nová ikona světa kabelek

Její vzhled si okamžitě zamilujete: nadčasově elegantní, s noblesou a šarmem vyzařuje radostnou atmosféru – kabelka Frida z nové kolekce značky Baldinini. Lze si vybrat ze čtyř stylů, přičemž sofistikovaná černo-bílá z krajty mřížkované se prodává vedle Milána a Paříže jen v Praze, a to díky tomu, že zde Baldinini slaví patnácté výročí.
Stejně jako ikonická kabelka Anastasia téže značky má i Frida (v cenách od 24 000 Kč do 40 000 Kč) dvojité dno, tedy zespodu ještě jednu vysoce praktickou přihrádku, kam ukryjete například balerínky na večer. Na rozdíl od Anastasie je spodek nové kabelky zakulacenější. Horní a spodní část kabelky jsou od sebe odděleny kovovým proužkem s mechanickým zavíráním, obě části mají také odlišnou barvu a jsou i z jiného materiálu. Různé styly kabelek Frida uspokojí všechny vaše nálady i potřeby. Jste zrovna v rozverném hravém rozpoložení? Pak sáhněte po pestrobarevné variantě plné lučních motýlů. Spodní část může být v jemně bílé barvě nebo kontrastní černé. Chcete nepřehlédnutelný, přesto nadčasový doplněk? Pak vás jistě osloví kabelka v hřejivé koňakové barvě ve spodní části, která je doplněná v horní části bílou, lapisově modrou nebo oranžovou barvou. Kabelka kombinuje na dotek velmi jemný telecí nubuk s lakovanou kůží. Pro milovnice sofistikovaného luxusu je zde již výše zmíněná černo-bílá kombinace, která se nabízí ve dvou provedeních – můžete si vybrat černý spodek z lakované kůže s bílým vrškem, nebo zcela exkluzivní model – černý spodek z lakované kůže a bílý mřížkovaný vršek z krajty mřížkované.
Dvojité uši kabelky vám umožní mít ji elegantně zavěšenou na předloktí i pohodlně usazenou na rameni, jednoduchý vnitřek kabelky uzavřete na zip. Ať už si zvolíte kteroukoli variantu, Frida bude vždy vysoce elegantní kabelka vhodná pro mimořádné příležitosti ukrývající všechna vaše tajemství. Kabelka je k dostání v buticích v Široké 11 a v Havířské 3 na Praze 1. Rovněž pak v Parkhotelu Pupp v Karlových Varech.

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.