Sociální sítě
Nahoru

Nejvyšší příběhy v Krkonoších

Myslíte si, že v našich nejvyšších a nejznámějších horách již nemůžete objevit nic nového? Zkuste zavítat do Pece pod Sněžkou. Kouzla Krkonoš lze v každém ročním období obdivovat z nové kabinkové lanovky, která vás bez nutnosti přestupování pohodlně vyveze až na naši nejvyšší horu. Tamější krásné výhledy si vychutnáte třeba spolu s výtečnou kávou a lahodným dezertem z domácí cukrárny hotelu Horizont, který nejvýše položený bufet v Čechách provozuje. Pokud tento příběh zachutná, je nejjednodušší, pokračovat v jízdě zpět až do hotelu Horizont přímo v Peci pod Sněžkou. Na první pohled byste to do něj neřekli. Mnozí jej označují za retro hotel, ale uvnitř čeká na každého jeho hosta další porce příběhů. A pokud jde o retro, tak ve všech detailech o luxusně udržované. Krásné okolí hotelu vybízí k pěším tůrám a procházkám, na své si zde přijdou bikeři, milovníci adrenalinu nebudou moci opustit nedaleký relaxpark s lanovými překážkami, vzdušnými přejezdy na kladkách nebo bobovou dráhou s vysokým převýšením, golfisté mohou využít golfový balíček hotelu Horizont, který obsahuje nejen fee na hřištích Mladé Buky a Nová Amerika. A pokud byste náhodou nevěděli co podniknout, personál hotelu Vám rád nějaký příběh nabídne, samozřejmě vždy na míru Vašim potřebám. Vzhledem k dobře vybavenému sport a wellness centru není ani třeba, obávat se nepřízně počasí. Program lze ve spolupráci s hotelem, v rámci unikátní služby “Vymyslíme pro Vás”, naplánovat i dopředu, z pohodlí domova. Po absolvovaných aktivitách si zasloužíte odpočinek a relaxaci. Ve sport a wellness centru hotelu Horizont můžete kdykoliv uvolnit a prohřát svaly v bazénu, vířivce nebo sauně. Unavenému tělu však nejvíce prospěje masáž. Vybírat můžete z klasických, sportovních i originálních thajských masáží, fyzioterapií, zábalů a koupelí. Asi nejlepším završením dne plného příběhů je návštěva některé z hotelových restaurací. Nejvyšší kombinaci smyslových zážitků určitě nabízí SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Tým šéfkuchaře Jiřího Švestky a místní sommelier Vás zahrnou kombinací barev, vůní a chutí jídel z čerstvých sezónních surovin, které umí skvěle snoubit s vybranými tuzemskými i zahraničními víny. Jedinečný smyslový zážitek kombinovaný s výhledem na okolní přírodu a městečko Pec pod Sněžkou můžete zakončit třeba sklenkou kvalitního rumu či koňaku nebo si vychutnat některý z více než 50 druhů míchaných nápojů.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.