Sociální sítě
Nahoru

Odhalená tajemství klubu Maharal

Dobře se pobavit s přáteli. Promluvit si u sklenky a doutníku o tom, co právě hýbe světem. Navštívit výstavu a promluvit si přímo s umělcem o jeho dílu. Poslechnout si zajímavou přednášku. Dozvědět se o tom, co je v Praze k vidění, co se umění týče. Zahrát si stolní hry. Pochytit pár kuchařských triků při nezapomenutelné cooking show či uspořádat pracovní meeting ve stylovém a designově propracovaném prostředí́. To všechno můžete zažít v prostorách Maharal klubu v pražském hotelu Emblem.

Do klubu Maharal jsou vítáni všichni hoteloví hosté, členové klubu se svým doprovodem i se svým doprovodem, co se na jednu z našich akcí přihlásí́. Jednotlivé místnosti klubu si lze také pronajmout pro jednání s obchodními partnery či pro soukromé party. Hosté sem ale mohou přijít jednoduše „pobýt“, užít si volný čas podle svého, klidně jen s knihou a sklenkou vína.

Architektonicky se privátní klub Maharal rozčleňuje do pěti unikátních místností, každá je jinak zařízena a byla vytvořena k jinému účelu. Elegantní recepci anebo uzavřenou konferenci pro třicet až čtyřicet lidí je možné uspořádat v místnosti. Salon má stěny zdobené kůží a super pohodlné posezení zajišťují ikony mezi židlemi – polstrované Baxter chairs. Místnost Fumoir neboli Kuřárna má sice francouzský název, ovšem zařízena je v anglickém stylu a na své si zde přijdou zejména milovníci doutníků. Jde o jedinou místnost v celém hotelu Emblem, kde je povoleno kouřit. A jste-li ve Fumoir častým hostem, můžete si zde pronajmout uzamykatelnou skříňku na alkohol a doutníky. Vtipný název The Pantry, česky Spižírna, má klubová místnost se zabudovanou varnou deskou a troubou. Využívá se pro kuchařské kurzy, show a kreativní workshopy. Na stěnách se zde střídají přehlídky nejrůznějších děl z oblasti vědy a umění. Hravost a dobré náladě je zasvěcena místnost The Games Room. Pro volné chvíle jsou zde nachystány největší trháky z oblasti stolních her. Co takhle po dlouhé procházce Prahou porazit manžela ve hře Monopoly a pak si jít dát na usmířenou společnou masáž do M Spa v horních patrech hotelu?

Poslední z místnost klubu Maharal je Drawing Room neboli Výtvarný salonek. Má ideální rozměry pro privátní meetingy, diskuse. Vejde se sem maximálně 25 lidí a stejně jako ve velkém Salonu, i zde jsou nádherné kožené stěny a měkká křesla Baxter. Součástí Drawing Room je také zabudovaná 55palcová televizní obrazovka. Hotel Emblem se chce stát místem, kde se propojuje místní pražská komunita s turisty a hosty z celého světa, kteří jsou zde ubytováni. „M členství́“ je součástí této strategie a díky němu se i nehotelovým hostům nabízí to nejlepší z hotelu Emblem. M členství obsahuje exkluzivní roční vstupy do klubu Maharal a lázní M Spa, volný přístup do fitness a do baru na střešní terase. Do určitých prostor si může M člen přivést svého hosta zdarma, do některých s výraznou slevou. Slevu obdrží M člen i na procedury a produkty v lázních M Spa anebo na pronájem hotelového pokoje či salonku v klubu Maharal. Jako bonus dostává účastník M členství volný pobyt na jednu noc v jednom z pokojů Queendom, včetně snídaně.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.