Sociální sítě
Nahoru

Extrémně zářivá kolekce vysokého šperkařství Extremely Piaget

Kolekce exkluzivních šperků Extremely Piaget vytvořená pro 27. pařížské Bienále zlatníků a starožitníků oslňuje diamanty, barevnými drahokamy a zlatem.

Ohromující kolekcí Piaget v roce 140. jubilea oslavuje zlatou éru své kreativní minulosti – období šedesátých a sedmdesátých let. Šperky a šperkové hodinky jsou inspirovány svobodomyslností a výstředností filmových hvězd a okázalostí jejich stylu – vyšívanými kaftany, pajetkovými šaty a pestrobarevnými etnickými vzory, které se odrážejí na 88 mimořádných špercích a 37 hodinkách. Kolekce Extremely Piaget se dělí do dvou linií – výrazně barevné Extremely Colourful a oslnivě třpytivé Extremely Sparkling. Nápadný design šperků si pohrává s asymetrií, pružností a stylizací. Na některých modelech se zcela ztrácí hranice mezi hodinkami a šperkem. Kolekcí se prolíná výrazná barevnost, která se objevuje i na číselnících z drahokamů, jednom z typických prvků tohoto hodinářského a klenotnického domu.

V kolekci jsou také několikery hodinky v podobě pevného náramku, další velké klasice značky Piaget. Ožívají zde i hodinky, které nejsou ani kulaté ani hranaté, a které tolik obdivoval Andy Warhol, či úchvatné zlaté hodinky s číselníkem z nefritu, zdobené diamanty a smaragdy, jaké nosila Jackie Kennedy Onassisová. Hodinky a šperky Piaget jsou k dostání exkluzivně v hodinářství – klenotnictví Carollinum v Pařížské ulici 11 v Praze.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.