Sociální sítě
Nahoru

Karbonové šperky náročných mužů

Česká klenotnická společnost LUSSIEN Jewelry, která se specializuje na ruční výrobu luxusních karbonových šperků, připravila pro své zákazníky opravdu něco unikátního. Na své si tentokrát přijdou milovníci luxusních a sportovních aut, aby za každé situace a v každé společnosti mohli dát najevo svoji zálibu v exkluzivních vozech. Karbonová vlákna patří k luxusním autům, proto jsme vyvinuli šperk, který skvěle sedí ke čtyřkolovému šperku našich zákazníků. Většina pánů už nosí hodinky, a proto jim nyní nabízíme luxusní náramek, který se dá nosit na druhé ruce. Náramek je přímo s automobilovou tématikou a vyrobeno bude pouze 10 kusů.“ vysvětluje manažer značky LUSSIEN Tomáš Nakládal.

Samotný náramek je unikátní přehlídka preciznosti, kvality a zajímavé kombinace materiálů. Podklad tvoří temný, broušený a leštěný karbon, na kterém na první pohled zaujme motiv řadicí páky, který je vyroben z osmnáctikarátového bílého zlata. V „převodových stupních“ je zasazeno šest čirých diamantů o celkové hmotnosti 0,60 ct. Díky prostorovému 3D efektu tmavého karbonu v kontrastu s bílým zlatem získává šperk zajímavou iluzi velké hloubky. Obvod pouzdra z bílého osmnáctikarátového zlata je vysázen šedesáti černými diamanty o celkové hmotnosti 1,98 ct. Pásek náramku je ručně šitý z luxusní kůže, kterou si navíc zákazník může na zakázku vybrat včetně vlastní barvy prošívání. Je tedy čistě na jeho přání, zda zvolí například pásek z aligátora nebo ještěrky, s červeným nebo modrým prošíváním. Spona koženého řemínku je také z osmnáctikarátového bílého zlata a nese název značky LUSSIEN. Na zadní straně náramku najdete logo značky LUSSIEN, informace o výrobci, unikátní sériové číslo a samozřejmě nesmí chybět nápis „LIMITED EDITION“ a informace o počtu kusů.

Cena této luxusní limitované edice je stanovena na 559 000 Kč. Pokud jste milovník luxusních vozů, určitě si jeden z deseti kousků nenechte ujít.

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.