Sociální sítě
Nahoru

Martin Jiskra navazuje na tradici v Chagall’s Club Restaurantu

Chagall’s Club Restaurant se neustále posouvá na žebříčku luxusních restaurací směrem vzhůru. Vedení se totiž podařilo domluvit, že na post šéfkuchaře nastoupila ikona české gastronomické scény, kterou je Martin Jiskra. Ten během svých třiceti let praxe pracoval v těch nejvyhlášenějších podnicích po celém světě a stál i za úspěchy těch lokálních. Nově však jeho delikatesy bude možné ochutnávat ve Starém Městě v ulici Kozí 5. Na základě velkého ohlasu, se rozhodl navázat také na tradici restaurace a stejně jako jeho předchůdci, tak i on bude bourat celého seychelského tuňáka a připravovat z jeho masa opravdové delikatesy. Kdy? Už za týden, tedy 6. a 7. listopadu, přičemž rezervace lze dělat na telefonním čísle 739 002 347. Degustační menu, které je níže, pak vyjde na pouhých 1 490 Kč.

Sushi z tuňáka

Sashimi – plátky z tuňaìka, mango-limetkový relish, kandovaný zázvor a bílá ředkev

Tuňák na tatarský způsob, špenátovo-smetanový coulis s Botarga sušeným kaviárem z tuňáka

Jemný rybí krém s bylinkovým mascarpone, tomatovou drtí a čerstvě zauzeným tuňákem

Tortelliny plněné tuňákem v humrové pěně s thajským chřestem

Ledový kaštanový krém s mojito oplatkou

Steak z tuňaìka se šafránovým risottem, grilovaným avokádem, kapari a paprikou s bylinkovým glazé

Ledově vychlazený severský rýžový puding s horkou omáčkou z horkých višní

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.