Sociální sítě
Nahoru

Exkluzivní večer pro znalce vína v Chateau Herálec

Máte rádi kvalitní vína a degustace těch opravdu špičkových je pro vás jednou z forem absolutního relaxu? Máme pro vás tip, jak si zpříjemnit zimní čas, pozvánku na jedinečnou degustaci vín v luxusním zámeckém hotelu Chateau Herálec. Bude se konat již 6. února, takže nemusíte čekat dlouho. Na své si přijdou nejen milovníci Bordeaux, kterého je na zámku úžasná sbírka směle atakující přední příčky pomyslné soutěže o nejlepší českou kolekci tohoto vína, ale i příznivci ostatních odrůd z celého světa. Jak již podtitul degustačního večera – Mundus Vini – napovídá, připraveny budou unikátní vína jak z Nového, tak i Starého světa. Degustace proběhne pod taktovkou nejlepšího sommeliera České republiky, viceprezidenta Asociace sommelierů ČR, Ivo Dvořáka, který speciálně pro tuto nevšední příležitost vybral 13 vzorků, jež jsou ozdobou každého zvoleného regionu.

Těšit se můžete například na Chevalier Montrachet z Burgundska, Barolo Ornato z Piemonte či Dona Melchora z Chile. Chybět nebude ani zástupce věhlasné oblasti Bordeaux, Pichon Baron. Nabízené vzorky vín budou doprovázeny 13chodovým degustačním menu, které připraví šéfkuchař Petr Špinka. Začátek degustace je v 18:00 v zámecké restauraci Honoria. Rozhodně si ale rezervujte místa včas. Pro vaše maximální pohodlí hotel připravil speciální pobytový balíček. Balíček pro 2 osoby na 1 noc obsahuje:

• Ubytování na 1 noc v zámeckém pokoji nebo suite dle vlastního výběru.

• Zdravá snídaně z převážně lokálních produktů.

• Welcome drink a herálecká růže pro dámu na přivítanou.

• 13chodová degustační večeře s třinácti unikátními vzorky vín.

• Neomezený vstup do zámeckého Wellness &Spa by L´Occitane.

Cena balíčku se pohybuje podle typu pokoje v rozmezí od 24 650 Kč do 39 950 Kč. Více informací naleznete na: www.chateauheralec.com

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.