Sociální sítě
Nahoru

Poetické pojetí noci a dne

Nadčasový objekt uměleckého a hodinářského vyjádření – snový panter je stěžejním motivem denního a zároveň nočního číselníku nových šperkařských hodinek Cartier, jejichž mechanický strojek s indikací noci a dne patří k tradičním komplikacím hodinářského domu. Až hmatatelná vize měření času v podobě klenotnického skvostu, na jehož pozadí se hvězdná noc mění ve slunečný den dle denní doby. Figurka pantera ušla v průběhu let dlouhou cestu v zobrazení na hodinkách Cartier. Z jednoho strojku na druhý, ve skeletonové podobě, rotující kolem číselníku či v kreativním provedení, ke kterému bezpochyby patří i nový model Rêves de Panthères. Panter se zde poprvé objevuje ve smečce tří šelem obklopených překrásnou lunetou. Grafická, vysoce ženská a šperkařská interpretace jednoho z nejnovějších strojků vysokého hodinářství domu Cartier. Poháněný mechanickým kalibrem 9916 MC se samonátahem, čas na hodinkách je indikován pomocí slunce a měsíce, objevujících se na astrálním displeji jako kouzelná podívaná pro pantery. Pouzdro z 18 karátového bílého zlata potaženého rhodiem je po celé své ploše osazené diamanty a doplněné o tmavě modrý pásek z aligátoří kůže.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.