Sociální sítě
Nahoru

Pětihvězdičkový hotelový resort Savoy Westend Hotel

Unikátní pětihvězdičkový hotelový resort Savoy Westend Hotel v Karlových Varech se skládá z pěti vil, které jsou propojeny s Medical Spa Centrem s vnitřním bazénem. Už na první pohled vás uchvátí jeho noblesní architektura, která ctí lázeňský život konce 19. století. Všech pět vil, kterým vévodí budova vily Savoy, se nachází nedaleko lázeňské kolonády v exkluzivní části zvané Westend. Díky hornaté a zalesněné krajině lázní je však resort příjemně skrytý před městským ruchem a dopřává svým návštěvníkům klid a odpočinek. Zároveň však máte blízko k promenádám a karlovarským parkům vhodným k procházkám nebo si můžete vyjet zahrát golf na blízká golfová hřiště Golf Resort Karlovy Vary – Olšová Vrata a Golf Resort Cihelny. Avšak vstupme přímo dovnitř areálu Savoy Westend Hotel, který tento rok slaví desetileté výročí. Design vnitřního vybavení všech budov i chování personálu nezapře šarm, který k tomuto okouzlujícímu prostředí bezpochyby náleží. V nabídce jsou pokoje od kategorie Economy, Standard a Comfort až po Suity, Apartmány a propojené pokoje či Prezidentské apartmá. Pokud byste si přáli objednat ještě větší prostor, pak ve Vile Carlton najdete samostatně uzavíratelné podlaží ve 2. a 3. patře o rozloze 260 m2. Ve vile Artemis vás zase čeká dokonalé soukromí. Nachází se zde 6 pokojů s vlastní kuchyňkou a parkovištěm.

Preciznost, s jakou jsou pokoje vybaveny, vás uvede do zcela jiného světa, pryč od všedních problémů a starostí. Je libo originální štukové stropy, zlacený mahagonový nábytek nebo elegantní mramorová koupelna? Každý z pokojů je jiný a přece je spojuje vzorné souznění původní výzdoby, stylového nábytku a moderního technického vybavení. Výhodou resortu členěného do jednotlivých vil je i to, že z každého okna máte krásný výhled na okolí a či architektonicky zajímavé lázeňské domy. Klid, komfort a přátelské ovzduší je však jen menší částí kompletní péče o hotelové hosty. Tou druhou a vysoce ceněnou je lázeňská péče dostupná přímo v resortu v jednom z nejžádanějších moderních lázeňských zařízení v Evropě – Medical Spa Centre.

Pohodlně do něj přejdete téměř z každé vily bez toho, abyste si museli nazouvat venkovní obuv. Po příchodu do rozlehlého balneo centra vás ovane vlahý vzduch. K příznivým účinkům tradičních i moderních procedur zde přispívá nejen laskavý přístup odborně vyškoleného personálu, ale i špičková moderní technika.

Nejste si úplně jisti, která z 200 lázeňských, léčebných či kosmetických procedur, jež zde můžete podstoupit, by prospěla právě vám? Pak jste zde správně. Zdejší lékaři disponují až stovkou diagnostických vyšetření. Proberou s vámi zdravotní stav, vyšetří podle okolností, co je třeba, a navrhnou léčebný program. Abyste se opravdu cítili co nejlépe, jsou vám lékaři k dispozici nepřetržitě – dokonce i po skončení léčebného pobytu.

Dopřejte si pár dní jen pro sebe stranou každodenních starostí a spěchu. Resort Savoy Westend hotel je to pravé místo, kde znovu načerpáte energii. A slova jako noblesa, tradice, krása, šarm a pohodlí vás budou provázet celým vaším pobytem.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.