Sociální sítě
Nahoru

Dámy, vstupte do světa O bag

Bella signora! Pokud zaslechnete v Itálii tento kompliment, znamená to, že máte skutečně šmrnc. Italové jsou velkými módními znalci a ve světě módy mají výrazné slovo. Italským modelům nikdy nechybí elegance, lehkost a styl. Už jste ale slyšeli o italské kabelce snů? Návrhář Emanuele Magenta uchvátil svět taškou, kterou si můžete ze stovek možností poskládat přesně podle svého přání.

Dvacetdva zářivých barevných odstínů, různá držadla, doplňky, vnitřní vybavení – to vše tvoří zábavnou skládačku, kterou si sestavíte tak, jak právě chcete. Slaďte si kabelku k botám nebo oblečení. Měňte ji podle příležitostí nebo stylu vašich šatů. Kabelky O bag můžou být pokaždé jiné. Chceš nákupní tašku? Použij dlouhé držadlo z měkkého provazu. Večer na skleničku? Vyměň ho za elegantní kožený. Na výběr máš ze 32ti různých držadel – vol materiál, délku, barvu i styl. Střídej barvy vnitřních tašek, hraj si, vybírej z velkého množství světlých, pastelových i tmavých barev. Měj v zásobě kožešinky a módní lemy a proměň svou kabelku k nepoznání. Nechce se ti vymýšlet kombinace? Čekají na Tebe desítky hotových kabelek, stačí si vybrat. Mladší sestřička klasické O bag je O bag mini, kterou využijete, potřebujete-li právě menší kabelku. Je navržena jako elegantní, krásná ruční kabelka s mnoha možnostmi kombinací: na výběr je ze třinácti zářivých barev a opět můžete kombinovat s jedním ze 32 různých držadel (dle barvy, materiálu a velikosti). Překvapí vás, jak tělo O bag tělo dokonale drží tvar, přitom je ale měkké, ohebné a nezvykle lehké! To jsou vlastnosti kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je tak odolný, že vaše kabelka zůstane po mnoho let stále jako nová. O bag je navržena a vyrobena v Itálii a uspokojí vysoké nároky na kvalitu – jak použitých materiálů, tak i zpracování. Poslouží jako city bag, taška do práce, na nákup nebo ke kočárku i jako šmrncovní kabelka na večírek. Je prostorná a přehledná a jednoduše krásná. Její zářivé barvy jsou prostě nepřehlédnutelné.

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.