Sociální sítě
Nahoru

Nová vůně pro božského muže – Zippo Mythos

Oblíbená americká značka Zippo už není známá jen ikonickými zapalovači, ve světě se prosazuje také její odnož Zippo Fragrances. V České republice se v loňském roce objevila dvojice mladistvých vůní Breakzone a letos uvádí na trh novou edici s názvem Mythos. Nová pánská vůně Zippo Mythos, s cenou 1199 Kč za 75 ml, vypráví mýtus, hrdinský příběh o legendě, síle, o nesporné moci a velikosti. Ztělesňuje střet mezi dvěma vesmíry, mezi mořem a nebem, mezi muži a silou dávných bohů. Proto byla vůně Mythos stvořená jen pro opravdového muže, vůdce, který konfrontuje svůj každodenní život s odhodláním, sebevědomím a mužností. Ví, jak se odlišit, budí respekt v každé situaci a svůj život žije s cílem být nejlepší.

Svět moře evokuje modré zabarvení flakonu. Mytologická bytost v centru jeho čelní plochy představuje hybrid mezi mořským drakem a koněm. Tento tvor, božsky vytvořený z vířících vln, je posvátné zvíře ovládané starobylým bohem moře. Dekorace na zadní straně flakonu jasně odkazuje na řeckou mytologii, stejně jako zdůraznění trojrozměrného efektu skla. To propůjčuje flakonu eleganci, intenzitu a charakter designu. Krabička odráží charakteristické prvky flakonu, které zdůrazňují nezaměnitelnou mužnost.

Vůně evokuje elegantní a smyslnou mužnost silné vůle člověka, který si je vědom svého šarmu. Vůně se otevírá výbuchem citrusů, kterým dominují bergamot a citron, ozonové tóny osvěžují a evokují hluboké modré moře. Srdce prohřívají květinové akordy růže a jasmínu, které postupně uvádí zahalující základní tóny pačule, jantaru, pižma a Tonka bobů.

HLAVA: bergamot, citrón, ozonové tóny

SRDCE: jasmín, růže

ZÁKLAD: pačule, jantar, pižmo, fazole Tonka

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.