Sociální sítě
Nahoru

Lvcea High Jewellery brzy rozšíří Bulgari butik

Bulgari zahalilo svou kolekci LVCEA do okouzlujícího briliantového High Jewellery závoje.

Tato luxusní kolekce nabízí tři vzácné modely doplněné o diamanty, rubíny a smaragdy. „Time brings everything to light“ řekl kdysi řecký matematik a filozof Thales. „LVCEA brings light to time“ odvětil šperkařský dům Bulgari. Už při představení kolekce v roce 2014 se LVCEA stala novou múzou mezi dámskými hodinkami Bvlgari. Její oslňující vzhled upozorňuje na charakteristické prvky typické pro římskou šperkařskou značku. LVCEA totiž ztělesňuje perfektní synergii protikladů, jako jsou zaoblenost a souměrnost, světlo a stín, ladnost a sofistikovanost. Tyto kontrasty jí dělají výjimečnou a vyzdvihují její mnohostrannost. Od rozbřesku do soumraku odměřuje okamžiky něžného bytí ženy ve třech provedeních s perleťovými odstíny, guilloche efekty a zářivými diamanty, s velikostí pouzdra 28,33 nebo 36 mm. LVCEA se zrodila ze světla. Podstata tohoto ikonického designu v sobě uchovává esenci Bvlgari. Nový model s pouzdrem o velikosti 23 mm odhaluje svou skutečnou vznešenost. Bvlgari se v tomto případě rozhodlo ozdobit bílé zlato čtyřmi drahými kameny, jenž jsou obecně vnímané jako nejvzácnější: diamanty, smaragdy, safíry a rubíny. Model v limitované kolekci 5 kusů je zpracován v bílém zlatě s diamanty, modrými ručkami a korunkou, kterou zdobí safír ve výbrusu kabošon a jejíž krásu navíc umocňuje diamant osazen uvnitř. Originály zdobené rubíny nebo smaragdy (v každé variantě jsou pouze tři kusy) nabízí lunetu a náramek zdobené barevnými kameny, přičemž náramek je sám o sobě skutečně uměleckým dílem nesoucím drahé kameny o váze 14 karátů. Motiv tvořený 84 diamanty bagetového výbrusu dodává ciferníku osobitý nádech připomínající sluneční hodiny, které stály u zrodu kolekce LVCEA. Neopakovatelný styl Bvlgari a nádherná kombinace zářivých drahých kamenů zaručeně uchvátí každou ženu svou půvabnou krásou.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.