Sociální sítě
Nahoru

Emirates zavede čtvrtou denní linku do Bangkoku obsluhovanou A380

Emirates, společnost spojující lidi, místa a ekonomiky z celého světa, oznámila zavedení čtvrté denní linky mezi Dubají a Bangkokem obsluhované letadlem A380. Ke změně letadla dojde 1. prosince. Nové letadlo A380 nabízející místa ve dvou cestovních třídách bude obsluhovat linku provozovanou z Dubaje do Bangkoku jako let EK376 a z Bangkoku do Dubaje jako let EK377. Nahrazením letadla Boeing 777-300ER dojde k navýšení kapacity letu o 255 sedadel. Celkem se kapacita sedadel do hlavního města Thajska a zpět navýší o 3 570 míst týdně. Letadlo Emirates A380 v konfiguraci dvou tříd má kapacitu 615 pasažérů, konkrétně 58 polohovatelných sedadel v byznys třídě a 557 sedadel v ekonomické třídě. Emirates je s flotilou 64 letadel A380 a objednávkou dalších 76 kusů největším provozovatelem tohoto prostorného letadla na světě. A380 určuje standard v oboru, co se týče komfortu a inovací. Emirates s tímto typem letadla létá do 34 světových destinací, z toho 11 z nich se nachází na Dálném východě. Konkrétně se jedná o Auckland, Bangkok, Brisbane, Hongkong, Melbourne, Peking, Perth, Singapore, Soul, Sydney a Šanghaj.

EK376 bude odlétat z Dubaje ve 3:30 a přiletí na mezinárodní letiště Suvarnabhumi v 12:35 téhož dne. Let nabídne jednoduché spojení s evropskými a africkými destinacemi. Obzvláště oblíbený je mezi cestujícími z Velké Británie a Skandinávie, kteří míří do thajského hlavního města. Zpáteční let EK377, který je oblíbený u cestujících ze zemí v oblasti Perského zálivu, odlétá z Bangkoku v 16:00, což je výhodný odletový čas především pro turisty, kteří se odhlašují z hotelu. Do Dubaje přiletí v 19:55 téhož dne. Celková délka letu je 6:55 minut.

Více z rubriky Exotika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.