Sociální sítě
Nahoru

Michael Vorba tváří značky Lussien

Česká scéna luxusu přichází s novou spolupráci na bázi ambasadorství. Značka Lussien se spojila s automobilovým závodníkem Michaelem Vorbou a firmou VM Cars, která se zabývá prodejem luxusních a sportovních vozů. Právě Michael Vorba, který je zároveň tváří magazínu Exclusive Top Cars a partner hodinářské značky Certina, si oblíbil i luxusní hi-tech materiály, jako je karbon spojený se zlatem a diamanty. A právě tímto směrem se aktivity značky Lussien, kterou nabízí ve svém portfoliu například hodinářství a klenotnictví Altman, ubírá. Značka totiž chce nadále vyrábět luxusní pánské karbonové šperky, které budou úzce spojené s luxusními vozy a motorsportem. Budoucnost nositelného karbonového luxusu začíná právě teď.

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.