Sociální sítě
Nahoru

Noty přenášené po Wi-Fi a Musaic MP10

Hudební přehrávače Musaic vznikly pro pohodlí majitelů chytrých telefonů a tabletů, kteří rádi poslouchají hudbu. Při příchodu do místnosti se prostřednictvím Wi-Fi přehrávač MP10 s telefonem jednoduše spáruje a rozezní. Hudbu však dokáže přehrávat nejenom z iOS či Android platforem, které využívá například nové smartphony luxusní značky Vertu, ale také z počítačů, NAS disků nebo nabízí dokonce streamování oblíbených služeb jako jsou Spotify, Tidal a pod. Velmi praktické je také to, že se dokáže připojit na různé systémy domácí automatizace a takto společně s hudbou ovládat také světlo nebo rolety. To vše, by nebylo tak impozantní, pokud by celý systém nestál pouhých 12 990 Kč. Za tuto částku jej totiž nabízí pražské High-End Audio Studio na Vinohradech, které ačkoli se soustředí pouze a jen na luxusní elektroniku, udělalo pro kvalitu značky Musaic výjimku. Zaujme také vás?

Musaic MP10 with iPad Mini b

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.