Sociální sítě
Nahoru

Šéfkuchař Kalina míří do televize

2015 PHOTOONET« - 016Nemáte rádi televizní soutěže? Tak to se teď možná změní. Kulinářský soutěžní koncept Master Chef totiž přichází do České republiky a pořad o vaření v roli odborných porotců zaštiťují velká jména české gastronomie. Na obrazovkách tak budete moci vidět v trochu jiné roli třeba elitního šéfkuchaře Miroslava Kalinu z naší oblíbené restaurace Kalina. Master Chef startuje v průběhu podzimu, ale pokud byste mistra Kalinu chtěli vidět dřív, sezona zvěřiny je k návštěvě jeho restaurace jako stvořená. Ápropos, už jste ochutnali jeho legendární brzlík, který doporučovala bible luxusu, magazín Top Class, v minulém vydání? Pokud ne, stačí udělat rezervaci na tel.: 222 317 715. Dalšími členy prestižní poroty jsou pánové Marek Raditsch z Kampa Parku a Marek Fichtner z Augustine Restaurant.

2014 PHOTOONE® - 345

 

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.