Sociální sítě
Nahoru

Elegantní nože Victorinox Hunter

Dva modely Hunter Pro v černé a oranžové barvě byly rozšířeny o další variantu. Victorinox, jehož historie sahá až do roku 1884, uvádí na trh „Hunter Pro Wood“ se střenkou ze vzácného a hladkého ořechového dřeva. Každá střenka má svůj vlastní osobitý vzor, což činí každý „Hunter Pro Wood“ unikátní – a přesto je v nabídce za pouhých 3 389 Kč.

SAK_0_941f0_63__S1Každý lovec by měl mít při putování divokou přírodou nůž, s nímž si vystačí i bez doprovodu dalších přidaných funkcí. Právě tuto výzvu splňuje nůž Hunter Pro, který byl vyvinut jako speciální nůž pro lovce ve Spojených státech. Čepel o velikosti 96 mm lze jednoduše otevřít jednou rukou, zatímco ergonomický tvar umožňuje extrémně stabilní uchopení

Více z rubriky iLuxus

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.