Sociální sítě
Nahoru

BULGARI & ROME: ETERNAL INSPIRATION

Společnost Bulgari se spolu s významným hostem Liv Tylerovou staly hostiteli koktejlu v butiku Bulgari na Fifth Avenue spojeném s privátní gala večeří. Mezi významnými hosty byla samozřejmě Liv Tylerová a další osobnosti jako Alexa Chung, Harley Vierra Newton, Giovanna Battaglia, Jessica Hart, Alessandra Neidich, Cleo Wade, Indre Rockefeller, Lily Kwong, Zani Gugelmann a Laura Remington Platt. Přítomné dámy vypadaly nádherně a zářily v luxusních špercích značky Bulgari. Výstava BULGARI & ROME: Eternal Inspiration představuje výjimečné šperky z kolekce heritage jewelry, jejichž klasický odkaz poukazuje na město Řím jako na místo, jenž je věčnou inspirací společnosti Bulgari a podněcuje jeho tvorbu svou historií, architekturou, monumenty a sochami.

BVLGARI & ROME: ETERNAL INSPIRATIONKoktejl hudebně doprovázela DJ Harley Viera-Newton, která zaujala své místo v druhém patře, hned po boku čtyřiceti vystavovaných skvostů inspirovaných kouzlem věčného města Řím. Římské starobylosti jako mramorové busty a vzácné mince byly vystaveny spolu s noblesně reprezentativní kolekcí a dokreslovaly atmosféru.

Zlatými hřeby výstavy jsou zlatý náhrdelník s pěti stříbrnými římskými mincemi, zářivý sautior navržen ve zlatě se smaragdy, rubíny a diamanty odrážející osmiúhelníkový strop v Palazzo della Rovere a náhrdelník inspirovaný dlážděním na Via Appia s barevnými safíry a diamanty.

BVLGARI & ROME: ETERNAL INSPIRATIONVšechny osobnosti se poté připojily k Liv Tylerové a prezidentovi Bulgari pro Severní Ameriku Danielu Paltridgeovi a společně se zúčastnily tematicky laděné privátní galavečeře pořádané v James B. Duke House na Fifth Avenue. Námětem této večeře byly antické římské bakchanálie, a proto se přítomné dámy něžně odhalily v poloprůsvitných róbách doplněných o květinové korunky a šperky Bulgari. Večeře probíhala v aranžmá květin jako popínavý břečťan, réva, citrusovník a cypřiš doplněném o dekorace z ovoce. Delikátní pokrmy čerpaly inspiraci z Caravaggiových maleb servírovaných na ručně foukaných skleněných talířích kombinovaných se zlatem. Antickou římskou mozaiku z 3. století našeho letopočtu vyobrazující podzim a symbolizující bohatou úrodu bude také možné zhlédnout díky zápůjčce z Ariadne galerie.

BVLGARI: Roman Bacchanal Dinner with Liv Tyler and Daniel Partridge, President Bulgari North AmericaVýstava je přístupná veřejnosti do 22. listopadu v butiku Bulgari na Fifth Avenue.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.