Sociální sítě
Nahoru

PORCELÁN THUN NOVĚ I NA E-SHOPU

Porcelánová manufaktura Atelier JM Lesov právě otevřela svůj internetový obchod na adrese www.thunstudio.cz/cs/E-shop/. Všem našim zákazníků je tak umožněn příjemný nákup tradičního českého porcelánu z pohodlí domova či kanceláře. Na e-shopu naleznete nabídku nejoblíbenějších výrobků i žhavých novinek značky Thun, včetně originálních vánočních dárků. K výběru jsou také luxusní soupravy vytvořenou dle návrhů renomovaných výtvarníků či drobný porcelánový dárek. Veškeré výrobky jsou výsledkem ruční práce mistrů Atelieru JM Lesov.

ButterflyTouha vytvářet a zdokonalovat předměty denní potřeby, splňující nejen požadavky funkčnosti, ale i nároky estetické, provází lidskou společnost od jejího vzniku. Vývoj poptávky po jedinečných, špičkově zpracovaných výrobcích z kvalitních materiálů, posunul určitou část řemeslné výroby až k tvorbě umělecké. V kraji slavných českých porcelánek jsou z generace na generaci předávány dovednosti ruční výroby kvalitního porcelánu více než 200 let. Na tuto tradici navazuje manufaktura „Ateliér JM Lesov“ (Thun studio se showroomem na pražské Radlické ulici), která je jedním z posledních míst, kde se dodnes pečlivě střeží umění tradiční ruční výroby luxusního porcelánu a kam dosud nezasáhla průmyslová výroba.

Eva

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.