Sociální sítě
Nahoru

Exkluzivní dárek pro muže, kteří oceňují kvalitu

Pokud máte i vy ve svém okolí milovníka kvality, muže, který si vychutnává každý den plnými doušky, gentlemana, který svým stylem života ocení originalitu a jedinečnost je výběr dárku výzvou. Váš dárek by měl být výjimečný, luxusní a zároveň být originální. Personifikovaná láhev whisky Chivas Regal 12yo je legendární whisky, která může být nyní vytvořena přímo pro něj.

Personifikovana_Chivas Regal 12yoChivas Regal 12yo je jednou z nejznamenitějších whisky na světě. Míchaná z nejlepších dvanáctiletých skotských whisky, které dohromady tvoří celek zářivé jantarové barvy, aromatické medové vůně po ovoci a divokých bylinách a lahodné ovocné chuti s dlouhým velkorysým závěrem. Vychutnat si tuto exkluzivní whisky dělá muže gentlemanem. A co víc, když je láhev vyrobena přímo pro něj. Tedy s jeho jménem na etiketě a volitelným věnováním od dárce. Doložený certifikát jako doklad o jedinečnosti láhve je už jen třešničkou na dortu. Originální vánoční dárek personifikovanou láhev whisky Chivas můžete objednat v několika jednoduchých krocích na stránce http://www.chivas.cz/objednavka/ v pohodlí svého domova. Cena 799 Kč včetně poštovného a balného po celé ČR. Dodání či vyzvednutí Chivas Regal 12yo je do pěti dnů od objednávky.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.