Sociální sítě
Nahoru

ITALSKÁ ZNAČKA FIORANGELO SLAVÍ ČTYŘICÁTINY S NOVOU KOLEKCÍ

Pohodlné polobotky do města, sportovní boty na procházku, mokasíny s nízkou podrážkou nebo ty na vysoké platformě. Ať už zvolíte kterékoliv, Vaše noha bude ozdobena šperkem značky, která klade důraz na vysokou kvalitu, originalitu a vlastní rukopis. Vyzkoušejte boty, které jsou vyráběné s láskou k řemeslu – kompletně ručně šité v italských dílnách.

FiorangeloSS2016Milovníci módy se dočkali. Nová jarní kolekce obuvnického butiku Fiorangelo spatřila světlo světa. Pestré škále vzorů, motivů a provedení tentokrát vévodí světlé odstíny, elegantní pásky a vysoké zubaté podrážky. Najdete tu květinové vzory i kovově lesklé povrchy. Textilní mokasíny i ty z té nejkvalitněji vypracované kůže. Tkaničky, řemínky, třásně i pastelově barevné lodičky. Fiorangelo opět nezklamal. Nová kolekce je pestrá, hravá i nápaditá. A navíc dokazuje, že pohodlné boty zdaleka nemusí být nudné. Až se vydáte na výlet ve sportovních botách od Fiorangela, připravte se na to, že centrem všeobecné pozornosti nebudou historické památky, ale vaše nohy. Prim sportovním botám z nové kolekce totiž hrají duhové barvy, kamínky a flitry. Fiorangelo_7980CZKTakové nikdo mít nebude! Stejně tak je to s pohodlnými botami do města. V nové kolekci najdete zářivé zlaté tenisky i mokasíny v plážovém stylu. Pokud ale potřebujete formálnější outfit, můžete vybírat mezi koženými lodičkami na bytelnějším podpatku ve světlých jarních odstínech a s výraznými detaily, které se budou skvěle hodit ke kostýmku i plátěným kalhotám.

FiorangeloCZ_MOC5160CZKMáte větší velikost? Netypický tvar nohy? U Fiorangela žádný problém! Nechte si vybraný model ušít přímo na míru u obuvnických mistrů v Itálii. Stoprocentní italský původ mají samozřejmě všechny produkty značky Fiorangelo. Boty se šijí ručně s vysokým důrazem na kvalitu, a to od výběru materiálů, až po finální zpracování. Díky tomu vynikají vysokým komfortem nošení a opravdu dlouhou životností.

FiorangeloZnačka Fiorangelo letos oslaví své čtyřicátiny. První boty se totiž v italském Falerone ušily už v roce 1976. A jak už to u čtyřicátníků bývá, i značka Fiorangelo je v plné síle, s bohatými zkušenostmi a sebevědomím úspěšného hráče na módním trhu. Své příznivce si drží díky stoprocentně spolehlivé kvalitě a absolutní originalitě. Boty od Fiorangela jsou zkrátka poznat na první pohled! Oceníte zejména kvalitu materiálu, zpracování i komfort při nošení.

Více z rubriky Obuv

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.