Sociální sítě
Nahoru

Pozvánka na humry

Interiéru italské restaurace Almare dominuje velké humrárium, které přitahuje oči a láká k ochutnání čerstvě připraveného humra. Gastronomie založená na fresh surovinách a crazy podobě servírování, osobitý italský styl přípravy ryb, darů moře, těstovin a dalšího i možnost si svou delikatesu v podobě humra ulovit zcela sám, je dostatečnou pozvánkou k cestě za gurmánským zážitkem.

ALMARE_SIE_0352

Hurá na humry! Pojďte zažít Gastro Punk!
Není třeba se ale bát, tým restaurace nemá “číra” ani uši propíchnuté spínacím špendlíkem. Je plný profesionálů, kteří rozumí gastronomii, ale současně si rádi dělají věci po svém. Gastro punk v jejich pojetí je hrou s potravinami tak, aby vás degustování bavilo. Přijďte si proto vychutnat humry a další delikatesy v příjemném interiéru restaurace Almare.

Kontakt: Almare, Těšnov 1, Praha 1, www.al-mare.cz

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.