Sociální sítě
Nahoru

Valmont představuje nové luxusní hydratační produkty

Naše planeta je tvořena ze 70% vodou a je tak esenciální součástí pro náš život. Valmont čerpal z této skutečnosti a doplnil svou hydratační řadu o dva nové úžasné produkty a tři produkty inovoval. Hydratace je zcela zásadní pro celkový vzhled pleti – dehydratovaná pleť napomáhá tvorbě předčasných vrásek, má tendenci k iritacím pleti a v neposlední řadě může za její zašedlý vzhled, a proto je hydratace aktuálním tématem v každém věku. Produkty z hydratační řady od značky Valmont vylepšují hydrolipidický film pleti, regenerují buňky v samém jádru, posilují bariéru pleti a dodávají jí přirozenou hydrataci. HYDRA_Composition_2016

Vaše pleť je zcela jedinečná a Váš hydratační rituál by tomu měl odpovídat, tudíž by měl být také super unikátní a jedinečný! Objevte kouzlo pěti produktů, ze kterých bude obtížné vybrat si jen jeden.

Valmont – Moisturizing Serumulsion

Moisturizing Serumulsion se stane Vaším must-have produktem pro jakékoliv roční období. Tato hydratační emulze dokáže pleti dodat okamžitou i dlouhodobou hydrataci. Pleť osvěží do hloubky, poskytuje hydrataci do každé vrstvy pokožky, regeneruje buňky v samém jádru a zvyšuje účinnost dalších produktů, které díky tomuto zázraku proniknou do nejhlubší vrstvy pokožky. Pleť je tak po použití úžasně vyhlazená, prozářená a hydratovaná. A v čem se ukrývá tajemství účinnosti tohoto produktu? Obsahuje komplex triple DNA – zázračný objev laboratoří Valmont, který udržuje 10 000x více vodu v buňkách než jakékoliv běžné ingredience, a tím dokáže optimalizovat hydratační potenciál pleti. Dále obsahuje bambucké máslo, které vyhlazuje pleť a dodává jí intenzivní hydrataci. Stačí tento produkt jednou zkusit a už nebudete chtít nic jiného!

Moisturizing Serumulsion

Použití: Použijte dvě až tři pumpičky produktu na pleť a krk samostatně nebo jako nultý krok před použitím séra nebo jako sérum pod váš oblíbený krém.

Valmont – Priming with a hydrating fluid

Priming with a hydrating fluid je osvěžující mlha, kterou si zamilujete! Je tak lehká, že budete mít pocit, že ji na pleti vůbec nemáte, a přesto s ní udělá naprosté zázraky. Dokáže okamžitě dodat hydrataci unavené pleti, vyrovnává přirozený hydratační film, okysličuje pleť a připravuje ji pro další kroky. Bojuje tak proti jemným linkám způsobeným dehydratací a proti zašedlé pleti bez života. Obsahuje výtažky z rakytníku, které okysličují pleť. Dále výtažky z rostliny vilín, jež ji chrání před tvorbou popraskaných žilek a výtažky z aloe vera, které ji hydratují, zklidňují a vyhlazují.

Použití: Použijte na odlíčenou a vyčištěnou pleť ráno a večer jako nultý krok v péči o pleť.

Použití: Použijte na odlíčenou a vyčištěnou pleť ráno a večer jako nultý krok v péči o pleť.

Valmont – Moisturizing Booster

Moisturizing Booster je perfektní zářící booster pro zašedlou a unavenou pleť, která potřebuje dlouhodobou hydrataci. Luxusní svěží gelovou texturu si zamilujete, protože dodá intenzivní hydrataci do nejhlubší vrstvy pokožky v rekordním čase. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a NMF komplex, které se postarají o Vaší pleť naprosto dokonale. Výsledkem je krásná vyhlazená pleť.

Použití: Použijte jako 30 denní kúru pro zlepšení hydratace pleti vždy ráno před použitím Vašeho oblíbeného krému.

Použití: Použijte jako 30 denní kúru pro zlepšení hydratace pleti vždy ráno před použitím vašeho oblíbeného krému.

Valmont – Moisturuzing with a cream

Moisturizing with a cream je koupel intenzivní hydratace pro Vaší pleť. Obsahuje zázračný komplex triple DNA, který dokáže udržet vodu v buňkách 10 000x více než běžné ingredience, výtažky z růže mošusové posilují přirozený lipidický film pleti a hydratační komplex pečuje o její dlouhotrvající hydrataci.

Použití: Naneste ráno na vyčištěnou pleť a krk.

Použití: Naneste ráno na vyčištěnou pleť a krk.

Valmont – Moisturizing with a mask

Moisturizing with a mask je SOS řešením pro dehydratovanou pleť. Tento produkt s ní dokáže divy – stačí ho jednou vyzkoušet a stane se Vaším oblíbeným společníkem všude na cestách. Obsahuje bambucké máslo, výtažky z růže mošusové a rehydratační komplex, které okamžitě dodají pleti intenzivní hydrataci už po prvním použití.

Použití: Naneste v silnější vrstvě na odlíčenou a vyčištěnou pleť a krk. Nechte působit 15 minut a poté smyjte.

Použití: Naneste v silnější vrstvě na odlíčenou a vyčištěnou pleť a krk. Nechte působit 15 minut a poté smyjte.

Hydratační produkty Valmont stejně jako kosmetická ošetření touto značkou najdete v salonu L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.