Sociální sítě
Nahoru
reklama

Staňte se designérem vlastní kuchyně a jídelny

Podmínkou každého stolování je zcela jistě upravený stůl. Ať už se jedná o slavnostní příležitost či rodinnou oslavu, je důležité se posadit ke krásně prostřenému stolu. Při samotné přípravě se fantazii meze nekladou. Nová prodejna Stonebridge nabízí vše, co zpříjemní posezení u snídaně či oběda a navíc stylově! Vybavení do domácnosti od prestižních světových značek dodá vašemu bydlení nezaměnitelný styl. Každý detail je promyšlený a během několika minut vykouzlíte tu pravou slavnostní atmosféru.

produkt_5BDopřejte si opravdový luxus s kvalitními příbory Ammonite britské firmy Robert Welch. Kolekce byla inspirována fosilií Ammonite a je jedním z nejvýraznějších designů této rodinné firmy. Každý kus má motiv fosilie vyražený na obou stranách rukojeti. V nabídce je také řada doplňků např. rybí příbory, steakové nože, servírovací příbory, dlouhé lžičky či dětský příbor. Sada 42 ks (pro 6 osob) z té nejkvalitnější oceli stojí 8 090,- Kč.

produkt_5AStolování s noblesou

To pravé noblesní stolování pak přinesou talíře a hrnky z kolekce Pacific anglické značky Royal Doulton. Je hravá, zajímavá a krásně se kombinuje. Základ s jemnými puntíky se dá zajímavě doplnit o talířky, hrnky či misky s jiným, avšak dokonale ladícím vzorem. Šest různých vzorů a mnoho možností. Velký talíř 28cm stojí 390 Kč, prostřední 23cm 310 Kč a malý 16cm 265 Kč. Hrnek pořídíte za 310 Kč

Produkt_7B (2)Romantika při svíčkách

Pokud si potrpíte na větší romantice, neuděláte chybu s luxusními svícny řady Sesame. Anglická rodinná firma, zaměřená na designové výrobky z nerezové oceli je známá hlavně díky čistému, nadčasovému designu a vysoké kvalitě. Tyto elegantní svícny v několika velikostech pořídíte za 690 Kč, velký pak stojí 1190 Kč.

produkt_6_Svicny_rady_Sesame

Záleží jen na vás, zda zvolíte futuristický moderní design nebo dáte přednost tradičnějším tvarům. Nerezové příbory a kuchyňské nože značky Robert Welch, designový porcelán Sophie Conran, nápojové sklo Luigi Bormioli, a mnoho dalších výrobků významných světových značek tu čeká jen na vás.produkt_2Prodejna-4-v

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.